AKTUÁLNĚ

Performance days 2018 Mnichov

Performance days (18. – 19. 4. 2018) – veletrh funkčních látek, kde zhruba 182 vystavovatelů z 25 zemí představují nejnovější trendy ve vývoji textilií.

 
AKTUÁLNĚ

EXPO Securidad

EXPO Securidad je nejkomplexnější přehlídka dodavatelských firem prezentujících produkty, technologie, vybavení a služby pro civilní bezpečnost, bezpečnost při mimořádných událostech a katastrofách a bezpečnost práce.

Pro Scilif bylo ctí, že zde technologie SunFibre mohla být minulý týden prezentována společností CLK. (http://clksa.cl)

http://www.feriaexposeguridad.cl/index-ing.php

 
AKTUÁLNĚ

Bezpečnost při běhání

Rungo.cz - Jeden z největších českých webových magazínů zaměřený na nové trendy v běhání zahrnul technologii Scilif SunFibre do svého nového článku o bezpečnosti.

Buďte vidět, buďte v bezpečí!

https://rungo.idnes.cz/behani-ve-tme-reflexni-prvky-dgk-/behani.aspx?c=A171027_171658_behani_onr

 
AKTUÁLNĚ

Testování Equiray

Přední český triatlonista František Kubínek při trénování testuje Equiray. Může nyní trénovat i za tmy, a přesto být viděn z velké dálky. Pro ostatní účastníky provozu je takřka nepřehlédnutelný díky nové technologii Scilif SunFibre.

 
23/03/2017 | AKTUÁLNĚ

Výstava TECHTEXTIL 2017 Frankfurt nad Mohanem

Technologii SCILIF SunFibre představíme 9.–12. 5. 2017 na mezinárodní výstavě TECHTEXTIL. Najdete nás na stánku našeho partnera pro Asii a Rusko WidePlus v taiwanskem pavilonu Hala 4.1 stánek D92.

více o výstavě zde

 
03/04/2017 | AKTUÁLNĚ

Nové Heavy Duty HD a Super Heavy Duty SHD jednotky

Vývojový tým SCILIF, rozšířil portfolio kontrolních jednotek o jednotky s prodlouženou výdrží. Kontrolní jednotka SHD (SUPER HEAVY DUTY) má až 2,5 násobnou výdrž oproti standardní jednotce. Kontrolní jednotka SHD je určena pro profesionální použití např. pro letištní personál, policii, nebo pracovníky údržby komunikací. HD jednotka určená pro náročné amatéry a sportovce, dosahuje asi o 50 % delší výdrž než standardní jednotka. Jednotky jsou oproti standardním jednotkám o několik desítek gramů těžší a mají rozdílné barevné značení.
Při záměně jednotek nehrozí žádné riziko.

AKTUÁLNĚ

ISPO Mnichov 2018

Největší sportovní veletrh

Od 29. – 31. ledna v Mnichově představilo více než 2 800 vystavovatelů své novinky v oblasti zimních sportů, outdoor, fitness, týmových sportů a spoustu dalšího. Scilif team byl u toho!

 
AKTUÁLNĚ

Čestné uznání na veletrhu For Babies!

DITA výrobní družstvo invalidů získalo během veletrhu For Babies čestné uznání za fusak, ve kterém je zabudovaná technologie SunFibre.

„Odborná porota v čele s Ing. Jiřím Šťastným ze Sdružení pro hračku a hru udělila ocenění GRAND PRIX veletrhů FOR BABIES a FOR TOYS. Čestné uznání si odnesla společnost DITA výrobní družstvo invalidů za Set svítící fusak Exklusive Outlast® a rukavice. „

for-babies.cz/aktuality/detail?id=16104&utm_source=6865&utm_medium=w

 
AKTUÁLNĚ

Veletrh A+A Düsseldorf 2017

Návštěvníci největšího bezpečnostního veletrhu v Evropě A+A v německém Düsseldorfu (www.aplusa-online.com) měli od 17.-20.10.2017 možnost setkat se s týmem Scilif a dozvědět se tak více o této revoluční bezpečnostní technologii.

A+A je jedním z největších mezinárodních veletrhů pro bezpečnost, ochranu a zdraví v práci.

Produkty Scilif byly přímou součástí expozice nizozemské společnosti Retroflex.

www.retroflex.nl

Zabudovanou technologii SunFibre do pracovních postrojů bylo možné vidět na stánku Rock Empire.

www.rockempire.cz/cs/

 
29/09/2017 | AKTUÁLNĚ

Eleven Night Run 2017

29.9.2017 se v Jablonci nad Nisou konal tak trochu netradiční běh: Eleven night run. S produkty Scilif běžci rozsvítili okolí Jabloneckých přehrad.

www.elevenbehy.cz/

 
10/11/2016 | AKTUÁLNĚ

BESIP startuje novou kampaň "Vidíme se?"

Věděli jste, že nejvíce nehod chodců připadá na listopad?
Důvodů je hned několik, důležitou roli ale hraje především proměnlivé počasí a ztížená viditelnost. Chodci případným nehodám můžou předejít třeba právě tím, že je řidiči včas uvidí. Týden vědy a techniky Akademie věd ČR tak uspořádal ve spolupráci s BESIPem výstavu, na které představuje nové prototypy reflexních prvků. Na této výstavě byla také představena naše technologie SCILIF SunFibre která je mnohem efektivnější než běžné reflexní prvky bez aktivního vyzařování.
Povinnost nosit na sobě reflexní prvky mimo obec platí už od února, mnoho chodců však této novele zákona stále nevěnuje pozornost.
Akademie věd ČR a BESIP tak chtějí návštěvníky prostřednictvím této výstavy motivovat k šíření povědomí o reflexních prvcích a o tom, jak je důležité, aby byli viděni.

více zde

 
02/11/2016 | AKTUÁLNĚ

SCILIF SunFibre v bundách PSI Hubík

Náš odběratel PSI Hubík se s námi podělil o snímky nové kolekce bund pro motorkáře které jsou vybaveny technologií SCILIF SunFibre. Svoji novou kolekci představil na Mezinárodním veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON 2017 v pražských Letňanech od 2. do 5. 3. 2017.

AKTUÁLNĚ

Novinka na trhu!

Batohy Topgal se zabudovanou technologií Scilif SunFibre pro zvýšenou bezpečnost těch nejmenších. Se SunFibre budou vaše děti nepřehlédnutelné.

www.topgal.cz

 
AKTUÁLNĚ

Autoshow Praha

Výstava Autoshow Praha se konala 5. do 8. října na holešovickém Výstavišti. Scilif zde propagoval spolu s Besipem bezpečnost v silničním provozu.

www.autoshowpraha.cz

 
16/09/2017 | AKTUÁLNĚ

NN Night run Praha

16.9.2017 se team Scilif zúčastnil jednoho z největších nočních běhů v České republice – NN night run Praha. Závodník František, který při běhu testoval Equiray, vyhrál druhé místo.

 
03/04/2017 | AKTUÁLNĚ

Připravujeme novou řadu bezpečnostních vest pro atestaci na normy EN 13034 a EN 20471

Ochranné prostředky pro profesionály i další účastníky silničního provozu musí splňovat normy EN 20471, která specifikuje zkušební metody a požadavky pro oděvy s vysokou viditelností, tedy např. barvu materiálu a rozložení retroreflexivních prvků po oděvu a také normu EN13034, která specifikuje vlastnosti ochranných oděvů poskytujících omezenou ochranu proti kapalným chemikáliím.

Vývojový tým SCILIF připravil dvě varianty bezpečnostních vest (ve žluté a v oranžové barvě) tak, aby splnily všechny požadavky požadované normami EN 20471 i EN 13034. Vesty jsou navíc vybavené technologií SunFibre, která zajišťuje bezprecedentní úroveň viditelnosti za standardních i zhoršených podmínek (mlha, sníh, vánice). Našim odběratelům tak přinášíme možnost chránit sebe i své zaměstnance nejmodernějšími prostředky s velmi vysokou viditelností.